sk
en
O GALÉRII
NÁVOD
OBSAH
INFO
FAQ
KONTAKT
O GALÉRII
O Virtuálnej galérii
Nadštandardné služby
Čo galéria dokáže alebo nedokáže
Zásady použitia galérie
Klávesové skratky
História galérie
UKÁŽKY
... viac
FOTOREPORTÁŽ
Ako správne použiť Virtuálnu galériu
NÁVŠTEVNOSŤ
Počet prístupov
Virtuálna galéria
- portál
   14 035   

Počet prístupov
Virtuálna galéria
- prezentácie
   15 631   
Používateľ:
.. neprihlásený ..
 
prihlásenie používateľa
 ] [ 
zabudli ste heslo?
 ] [ 
registrácia
 ]
Nadštandardné služby
Nadštandardné služby Virtuálnej galérie

1.

Veľkosť galérie je len 90 kB a pri načítavaní obrazového materiálu sa neprekresľuje grafické prostredie. S obrazovým materiálom galéria posiela len 2,9 kB zdrojového kódu. Zobrazovanie v internetovom prehliadači je teda maximálne rýchle, a závisí v podstate už len od veľkosti obrazového materiálu.

2.

Unikátnosť tejto galérie spočíva v tom, že všetok obrazový a textový materiál, ktorý máte záujem prezentovať, sa nachádza u vás na vašej internetovej stránke, na vašom počítači alebo serveri. Nemusíte ho nikam posielať.

3.

Vstup do galérie môže byť zaheslený.

4.

V ponuke používania sa nachádza SLIDE prezentácia, ktorá posúva obrazový materiál automaticky, bez zásahu používateľa. Rýchlosť automatickej prezentácie je možné voliť v nastaveniach galérie.

5.

K dispozícii sú rôzne farebné schémy používateľského prostredia a rôzne jazykové mutácie.

6.

Počas prezentácie je vždy k dispozícii index obrazového materiálu. Alebo naopak, index nemusí byť vôbec k dispozícii.

7.

Je tu možnosť prezentovať len určitú časť obrazového materiálu z vášho adresára. Obrazový materiál nie je nutné zvlášť presúvať do samostatných adresárov.

8.

Máloktorá internetová galéria umožňuje skok na poradové číslo obrazového materiálu. K dispozícii je priamy skok na konkrétny obra­zový materiál.

9.

Virtuálna galéria má jedinečnú vlastnosť - možnosť zobrazenia úvodnej informačnej stránky v textovom móde, ktorá bližšie popisuje ponúkanú prezentáciu klienta - VIZITKA. Prostredníctvom vizitky môže byť používateľ in­ternetu informovaný napr. o blížiacej sa výstave, o nových firemných produktoch, o prebiehajúcich akciách, a pod.

10.

Celoobrazovkový režim zobrazenia galérie.

11.

K dispozícii je mierka, ktorá umožní daný obrazový materiál rozmerovo automaticky prispôsobiť zobrazenej ploche galérie.

12.

Ponuka funkcií: logo klienta, vizitka klienta, menu, index, text, mierka, plocha, obrazovka, preddefinovaný režim klienta.

13.

Ako jedna z mála internetových galérií ponúka Virtuálna galéria možnosť ovládania klávesnicou. Virtuálna galéria obsahuje nižšie uvedené klávesové skratky.

14.

K dispozícii je možnosť zladiť farebnú schému používateľského prostre­dia Virtuálnej galérie s prostredím klienta.

15.

Osobný prístup ku klientovi - v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí pri implementácii tejto galérie zo stránok klienta je plne k dispozícii admi­nistrátor tohto portálu.

16.

Žiadne reklamy.

Copyright © rmSOFT, 2006
o galérii
návod
obsah
info
faq
kontakt